MÖBLER / Bord / Piedestal 10951357

nr 1095 1357

Piedestal

porslin, omkring 1900, höjd: 94 cm

Kondition: nagg,lagning

Utrop:

1.500 kr

Såld:

900 kr

måndag 13 mars 2017
kl 20:42:35